Giriş sayfası

Merhaba Arkadaşlar,
LÜTFEN, BU YAZIYI SONUNA KADAR OKUYUNUZ.
Burada verilen kalıplar eğitim amaçlıdır. Kalıplar sadece kişisel kullanım içindir. Bu kalıplar ticari amaçla kullanılamazlar.
İndirme sitesinde gri renkli “Tarayıcınız üzerinden indirin” kısmına tıklamanız gerekir.
KALIPLAR CEP TELEFONUNA İNMEZ, CEPTEN İNDİRİLEMEZ…
Oradan, buradan kalıp toplayan ve Rus kökenli olan bazı “Dikişe Gönül Veren” arkadaşlarımız var. Benimle link paylaşıyorlar. Doğal olarak bütün linklerdeki, kalıplardaki açıklamalar Rus dilinde yazılmış. Ben ne onların kalıplarını düzeltebiliyorum ve nede kalıpların içeriklerini çok iyi biliyorum. Hiç birini kesip, denemedim. Birde çok az sayıdaki yazıdaki bazı beden ölçülerinin Rus beden ölçüsümü yoksa bizim kullandığımız Türk/Avrupa beden ölçüsümü olduğunu kestiremiyorum, bilemiyorum, o yüzden onlara beden ölçülerini yazmıyorum. Pek çoğu ise belli. Onlarıda yani beden ölçülerini bizim ölçülerde ise zaten İNDİR linkinde açıkça yazıyorum. ( Eğer ölçü verilmemiş bazı patronlarda baskılı olarak yazılı olan ölçüler Rus ölçüsü ise örneğin 46 beden yazılı ise, 6 çıkarıyoruz, oluyor bizim kullandığımız Türk/Avrupa 40  beden ölçüsü. Yani Rus ölçüleri Türk/Avrupa ölçülerinden 6 beden büyük. ) Bunun ötesinde, bilgi olarak, benim de sizden hiç farkım yok. Ne görüyorsanız, elimizde o var. Alıp biriktirmeye değer diye düşünüyorum. Üzülerek yorumlarıda kapatıyorum. Zira takip edecek kadar çok vaktim yok.

Hatırlatayım ki: Kullanılan kalıpların hatalarının sorumluluğu ” edikis.com”  sitesine, adminlerine, editörlerine veya kalıpları yayınlanması için gönderenlere ait değildir. Bu site eğitim amacı ile patron linkleri vermektedir. Malum, kalıp çıkarmak zor ve meşakkatli bir iş. Hiç olmazsa hangi modele nasıl kalıp çıkarılmış, onu bari görün ve örnek alın. Kendi alacağınız şahsi risklerinizle ve çok ucuz kumaşlarla ve hatta adi kağıtlarla, kalıpları deneyip, öyle kullanın. Mutlaka pahalı kumaşınızı kesmeden kalıbın doğru olduğuna emin olun.
Not Ve Uyarı:
Burada paylaşılan bilgilerin Copyright ve fikir ve sanat eserleri hukuku bakımından sorumluluğu bilgiyi gönderen ve paylaşan üyeye aittir. Bu site kaynağın doğruluğunu veya copyright haklarının araştırmasını yapmaz. Müracaat halinde haklı olarak Copyright sorumluluğunun ihlal edildiğini ihbar eden olursa, paylaşılan bu bilgiler veya linkler derhal silinir.
( edikis.com ) Sitesinin ana sayfasının Copyright’ı ve fikir ve sanat eserleri hukuku bakımından sorumluluğu yazıyı sitenin editörüne gönderen kişilere aittir. Ana sayfa ( http://www.edikis.com/ ) ve bunun dışındaki bütün sayfaların Copyright’ı ve o sayfanın fikir ve sanat eserleri hukuku bakımından sorumluluğu o sayfayı paylaşmak üzere hazırlayıp gönderen ve sitede bunu paylaşımını isteyen kişiye ait olacaktır. Sitenin içinde her bir sayfada Copyright sahibi ve fikir ve sanat eserleri hukuku bakımından sorumlu (c) simgesinden sonra belirtilir. Sahibi veya sorumlusu belirtilmemiş sayfaların hukuki ve cezai sorumluluğunu yazıyı gönderen kişiler üstlenir.
Bu sitede yayınlanan paylaşımlara, makale ve diğer çalışmalara izin almadan link verilemez. Ayrıca, anlatımlar, fotoğraflar, linkler, kitap, makale ve diğer çalışmalar, ne suretle olursa olsun çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dağıtılamaz, başka internet sitelerine tekrar konulamaz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 3 Mart 2004 tarih ve 4630 sayılı kanunla değişik 71 ve 72’nci maddeleri, bir fikir ve sanat eserini herhangi bir yöntemle çoğaltanları, dağıtanları, satanları, elinde bulunduranları, paraya çevrilmeksizin, 2 (iki) yıldan 4 (dört) yıla kadar hapis cezası veya 50.000 YTL’den 150.000 YTL’ye kadar ağır para cezasıyla veya zararın ağırlığı dikkate alınarak bunların her ikisiyle birden cezalandırmaktadır.
İstisna: Bu sitede yayınlanan linkler, fotoğtaflar videolar, anlatımlar, makale ve diğer çalışmalar, kişisel kullanıcılar tarafından, ticari olmayan amaçlarla, kişisel bilgisayarlarına kopyalanabilir ve hard diskte saklanabilir. Keza aynı amaçla, kişisel kullanıcılar, edikis.com sitesinde yayınlanan linklerdeki fotoğtaflar, videolar, anlatımlar, makale ve diğer çalışmalardan bir adet yazıcı çıktısı alabilirler.
Uyarı:
Bu izin, bu sitede yayınlanmış yazıların yazarlarının eserleri için koyacağı kısıtlamalar için geçerli değildir.